10 Yıllık Tecrübeyle
Kaynağımızdan Hizmetinize

Arazöz hizmetleri

Arazöz - Arazöz kiralama - Arazöz hizmetleri

Osmanlı su olarak tankerlerimizle yol yıkama, yol sulama, toz engelleme çalışması ve arazöz hizmetleri vermekteyiz
 
İstanbul Kartalda kurmuş olduğumuz firmamız  Hizmet anlayışımız, ve profesyonel kadromuzla, tüm müşterilerimize en kısa zamanda, en uygun fiyatlara en kaliteli arazöz hizmeti sunmaktır
 
Firmamız İstanbul'un en eski ve en geniş tanker filosuyla yol yıkama, moloz hafriyat sulaması, bahçe sulama, çim sulaması ve yesil alan sulamaları, gibi hizmetleri araçlarında bulunan sulama sistemi ve  4 silindir motor desteği ile  vermektedir.
 
Arazöz, karayollarında kullanılan kamyon, ttraktör gibi araçların arkasına monte edilen bir su tankı aracılığıyla su nakli ve sulama yeteneğine sahip olan araaçlara verilen isimdir.
 
Arazözlere genellikle şehir yolllarında ve genelde yol kenarlarında peyzajların sulanması işlemndn aşina olsak da itfaiye erlerinin yangını söndürme faaiyetlerinde de sıkça kullanılır
 
ARAZÖZ NEDİR
Arazözler her türlü arazi kesimlerde 4x4 konumunda %60 eğime kadar tırmanabilen ve %30 yan eğimde hareket edebilen ortalama 200 hp motor gücünde araçlardır.
Kullanım amacına göre yol su pompası, sulama aparatları, basınçlı su ve hava sistemleri gibi farklı ekipmanlarla donatılan arazözlerin yangın söndürme işlemi için kullanılan modellerinde hidrolik kesiciler, hidrolik ayırıcılar, hidrolik silindir, kurtarma baltaları gibi çeşitli alet, edevat ve ekipmanlar bulunur.
 
Tankerlerimiz hafif tonajlı ve ağır tonajlı olup her tonalda araçlarımız mevcuttur. Her gün periyodik olarak talepler doğrultusunda arazöz hizmeti vermekteyiz
 
 
Yol yıkama ve bahçe sulama vs. hizmetleri yaparken müşterilerimizi memnun etme cabası içerisinde faaliyet göstermekteyiz
Firmamız bir çok  yol bakım onarım çalışması ve dolgu zemin sıkıştırma sulaması ile Şantiyelerin, inşaatların ve Beton santrallerinin yol sulama, yol yıkama, toz engelleme hizmeti'de vermiş olup inşaatlarda beton sulaması, depo dolumu faliyetlerini devam ettirmektedir.
 
arazöz ve her türlğ su ihtiyaçlarınızda her an her dakika Osmanlı Su ekibi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz 

Daha fazla bilgi için hizmetlerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Hizmet bölgeleri

Acıbadem , Akfırat , Ataşehir , Aydınlı ,  Bostancı , Beykoz , Çamlıca , Çekmeköy , Çengelköy , İçerenköy , Göztepe , Kadıköy , Kavacık , Kartal , Maltepe , Orhanlı , Pendik , Riva , Samandıra , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Şekerpınar , Taşdelen , Tepeören , Tuzla , Üsküdar , Ümraniye , Gebze , Yenidoğan , Tüm Anadolu Yakası Bölgelerine 24 Saat Hizmet Vermekteyiz..