10 Yıllık Tecrübeyle
Kaynağımızdan Hizmetinize

Artezyen SuyuFirmamız yakacıkta bulunan 250 metre Artezyen kuyularından elde ettiği içme suyu niteliğindeki suyu bakımlı  tankerleriyle musterilerine ulastırmaktadır.
 
Firmamıza ait tonajlı ve hafif tonajlı araçlarımızla oteller, yüzme havuzları, fabrikalar, inşaatlar, oto yıkamalar, halı yıkamalar, bahçe sulama, yol sulama, yol yıkama, arazöz hizmetleri, toz engelleme çalışmaları, peyzaj yeşil alan sulamaları, beton santralleri, inşaat firmaları, film setleri, kafeterya, restaurantlar, (catering) yemek firmaları, hastane ve üniversite gibi bir çok kuruluşa hizmet vermekteyiz
 
Artezyen suyu Nedir
 
artezyen basınçlı yeraltı sularının bulundukları yerlerde, toprağı burgu ile delerek açilan ve suyu yükseğe fişkiran kaynak.
basınçlı yeraltı suları, genel olarak su geçirmez (kil gibi) tabakalarla su geçiren (kum gibi) tabakalarin birbirlerini takip eder bir durumda sıralanmaları ve tekne ya da çanak şeklinde olmalari ile meydana gelir. yağmur ve kar sulari bu boşluklarda toplanır. yeraltinda çoğalan sular, üzerinde su geçirmeyen bir tabaka olmasi yüzünden yükselemez ve belirli bir basinç altinda kalir. su geçirmeyen tabaka, beslenme bölgesinden daha aşağida bir noktadan sondaj burgusu ile delinir ve bileşik kaplar kaidesine göre az çok kuvvetli bir basinç ile çoğu zaman fişkirarak yükselen bir su kaynaği elde edilir.
 
Suya ihtiyaç duyulan anadolu yakası bölgelerinin tamamına su temin etmekteyiz 
 
Talep etmiş olduğunuz İhtiyacınız olan suyu tarafınıza en kısa zamanda ulastırmaktayız ,  Tankererimiz 10 ve 22 tonluktur
 
Suyumuz yakacık suyu olup içme suyu statüsündedir 7/24 hizmet süratli teslimat için 0532 571 83 32

Daha fazla bilgi için hizmetlerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Hizmet bölgeleri

Acıbadem , Akfırat , Ataşehir , Aydınlı ,  Bostancı , Beykoz , Çamlıca , Çekmeköy , Çengelköy , İçerenköy , Göztepe , Kadıköy , Kavacık , Kartal , Maltepe , Orhanlı , Pendik , Riva , Samandıra , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Şekerpınar , Taşdelen , Tepeören , Tuzla , Üsküdar , Ümraniye , Gebze , Yenidoğan , Tüm Anadolu Yakası Bölgelerine 24 Saat Hizmet Vermekteyiz.