10 Yıllık Tecrübeyle
Kaynağımızdan Hizmetinize

İnşaat Suyu

İnsaat suyu - İnsaat suyu satışı - Şantiye suyu - Şantiye suyu satışı - Beton sulama - Beton suyu

Firmamız İnsaatlarınızın ve santiyelerinizin su ihtiyacını 10 ve 22’ tonluk tankerleriyle karsılamaktadır. Santiye sahasına vermiş olduğumuz hizmetlerden edindiğimiz tecrubeyle söyleyebiliriz'ki santiyede ağırlıklı işler su ile yurumektedir, Su aksamaları santiyede kabul edilmez.

Firmamız bir çok buyuk projede sorunsuz hizmet vermis olup  en ufak aksama yasanmamıstır. Toz engelleme çalısmaları, yol yıkama ve insaat yıkım sulama, beton sulama gibi hizmetleri deneyimli ekibiyle her an karsılamaya hazırdır.. Santiye suyu ve insaat suyu ihtiyaçlarınızı karsılamayı arzu eder, hizmetlerimizden memnun kalacağınızı garanti eder telefonlarınızı bekleriz.

Tanker içme suyu hizmeti veren firmalar müşterilerinin talepleri doğrultusunda içme suyu, kullanma suyu ve saf su satışlarını gerçekleştirmektedirler. Bu su çeşitleri içerisinde en çok tercih edileni şüphesiz kullanma suyu olarak bilinen su çeşididir. Kullanma suları peyzaj ve havuz dolumundan tutunda inşaat ve şantiye ortamlarına su satışı yapılmaktadır. İnşaat ve şantiye ortamlarında kullanılan sular genellikle inşaatın yapımı sırasında beton harcının hazırlanmasında ve akabinde atılmış olan betonun sulanması işlemlerinde kullanılır. Ayrıca şantiye ortamlarının tozlu olmasında dolayı zamanla sulama ihtiyacı hissetmesinden ötürü arazözler ile toz sulaması yapılabilir. Yine aynı şekilde yıkım sırasında tozun kalkmaması binanın sulanması için tanker suyu satışı yapılır. Firmaların sunmuş olduğu bu hizmetler doğrultusunda binanın sulanması tankerin üzerinden doğrudan yapılabilmektedir. Tanker su satışı yapan firmalar, inşaat ve şantiye ortamları için su satışlarını 10 tonun üzerinde bulunan tankerler vasıtası ile yapmaktadırlar. Bu araçların üzerinde bulunan sulama hortumları ise yaklaşık olarak 60 metreye kadar ulaşarak betonun sulanması veya yıkımdan önce binanın sulanmasına yardımı olur

İnşaat suyu dışındaki diğer hizmetlerimiz için, hizmetlerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Hizmet bölgeleri

Acıbadem , Akfırat , Ataşehir , Aydınlı ,  Bostancı , Beykoz , Çamlıca , Çekmeköy , Çengelköy , İçerenköy , Göztepe , Kadıköy , Kavacık , Kartal , Maltepe , Orhanlı , Pendik , Riva , Samandıra , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Şekerpınar , Taşdelen , Tepeören , Tuzla , Üsküdar , Ümraniye , Gebze , Yenidoğan , Tüm Anadolu Yakası Bölgelerine 24 Saat Hizmet Vermekteyiz.