10 Yıllık Tecrübeyle
Kaynağımızdan Hizmetinize

Oto Yıkama Suyu

Tankerlerimizle oto yikamalara araç yıkama suyu tedarik etmekteyiz

Oto yıkamalarınızda yüksek tonajlı tankerlerimiz le her an kullanma suyu sağlamaktayız. Oto Yıkamalarda kullanılan suyun kalitesi ve sertlik değeri çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize sağlayacağımız oto yıkama suyunu; kendi kuyularımızdan ve kendi tankerlerimizle sizlere ulaştırmaktayız.  Suyunumuz tesisimizden kendi artezen kuyularımızdan elde etmekteyiz

Oto yıkama sahiplerinin en çok şikayet ettikleri konu suyun gecikmesi firmanın susuz kalmasıdır.

Osmanlı su olarak talep edilen suyu 1 saat içerisinde sizlere ulaştırmaktayız.

Arıtılmamış su, lekesiz bir araba yıkamasını önleyen mineraller ve çözünmüş katılar (kalsiyum, magnezyum, sodyum ve daha fazlası gibi) şeklinde safsızlıklar içerir. Su buharlaştıktan sonra, kalıntı halinde veya görünür şekilde lekeler halinde minerallerin ve katıların arkasında kalır. Lekesiz araba yıkama hizmetleri sağlamak için, suyun bu minerallerden ve çözünmüş katı maddelerden filtre edilmesi gerekir. Neyse ki, ters osmoz sistemleri ve su yumuşatıcılar tam da bunu ve daha fazlasını yapar.

Oto Yıkama Ters Ozmoz Sistemi:

Ters ozmoz su arıtımı (RO) , minerallerin / çözünmüş katıların% 90-99’unu gidererek toplu olarak arıtılmış su sağlayan bir dizi filtreden oluşur. Bu işlem, lekesiz kalıntılar için kalıntı kalıntılarını gidermek üzere tasarlanmış bir tedavi sistemidir! İnanılmaz derecede küçük gözenekli membranlar için bilinen ters ozmoz filtreleme sistemleri, en yüksek saflaştırılmış suyu oluşturur. Bu nedenle, oto yıkama ters osmoz sistemi başarılı bir hizmet için en uygun çözümdür. Oto yıkama RO sistemleri, saflaştırılmış kalite için go-to-filtrasyon sistemleridir. Bu sistemler uzun ömürlüdür ve çok az bakım gerektirir, bu da onları ideal ve pratik seçenek haline getirir.

 

Oto yıkamalarınızda suyunuz bitmeden 1 saat önce müessesenizin susuz kalmaması için firmamızdan su talep etmelerini istemekteyiz..

Talep ettiğiniz suyu deponuza suyunuzun bitmesine yakın zamanda sizlere ulastırmakta ve müessesenin susuz kalmamasını sağlamaktayız

Firmamız çalışmakta olduğu tüm oto yıkamalarla bu mantıkta çalışmakta ve hiç bir problem yasamamaktadır

Firmamıza ait 22 tonluk ve 10 tonluk araçlarımız mevcuttur  iyi hizmet süratli teslimat

oto yıkama suyu dışındaki diğer hizmetlerimiz için, hizmetlerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 

Hizmet bölgeleri

Acıbadem , Akfırat , Ataşehir , Aydınlı ,  Bostancı , Beykoz , Çamlıca , Çekmeköy , Çengelköy , İçerenköy , Göztepe , Kadıköy , Kavacık , Kartal , Maltepe , Orhanlı , Pendik , Riva , Samandıra , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Şekerpınar , Taşdelen , Tepeören , Tuzla , Üsküdar , Ümraniye , Gebze , Yenidoğan , Tüm Anadolu Yakası Bölgelerine 24 Saat Hizmet Vermekteyiz..