10 Yıllık Tecrübeyle
Kaynağımızdan Hizmetinize

Peyzaj Suyu 

Yaz aylarında havaların ısınması kurakların baslamasıyla bahçe suyu ve peyzaj suyu ihtiyaçları için firmamız tankerleriyle en uygun fiyatlara bahçe sulama suyu ve peyzaj suyu satışı yapmaktadır

Firmamız bahçe suyu ve peysaj suyu hizmetini 8 ve 22 tonluk araçlarıyla istediğiniz saatlerde getirerek gerek sulama yapmakta, gerekse deponoza istediğiniz miktarda su aktarmaktadır.

Etkin sulama: Planlama ve tasarım ilkesinde oluşturulan benzer su ihtiyacındaki bitkilerin gruplar halinde kullanılmasını takiben bu ilkede de doğru ve etkin sulama sisteminin oluşturulması gerçekleştirilmelidir. Ağaçlar, çalılar, yerörtücü bitkiler damlama sulama ile, çim alanlar sprinkler ile sulanmalıdır.

Peyzaj  suyu dışında diğer hizmetlerimiz için hizmetlerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Hizmet bölgeleri

Acıbadem , Akfırat , Ataşehir , Aydınlı ,  Bostancı , Beykoz , Çamlıca , Çekmeköy , Çengelköy , İçerenköy , Göztepe , Kadıköy , Kavacık , Kartal , Maltepe , Orhanlı , Pendik , Riva , Samandıra , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Şekerpınar , Taşdelen , Tepeören , Tuzla , Üsküdar , Ümraniye , Gebze , Yenidoğan , Tüm Anadolu Yakası Bölgelerine 24 Saat Hizmet Vermekteyiz.