10 Yıllık Tecrübeyle
Kaynağımızdan Hizmetinize

Tanker SuyuTankerle Su Satın alma
 
İhtiyaç duyduğunuz suyun karşılanması için tankerle su taşıma hizmeti gerekmektedir. Kişisel kullanım ve kişisel kullanım dışında çalışma gösteren tüm su ihtiyacı, hem doğal su tesisat sistemleri ile taşınmakta, hem de taşınabilir, tankerle su hizmetiyle kullanılır.
Yıkım, havuz suyu gibi farklı yerlerde kullanılması amacıyla, bir yerden bir yere tankerle su ile su hizmeti görülmektedir. Tankerle su satın alma desteği ile bu hizmet taşınabilir hale getirilmiştir.

 

Su Tanker Satın alma Hizmetinin Kullanım Alanları 

Kullanma Suyunun önemine bağlı olarak, kullanıldığı alanlar da temel alanlardır. Kullanılan suyun, farklı işler için kullanılıyor olması, bu hizmetin önemine etki etmez. Su çok önemli temel bir unsur olduğundan, farklı alanlarda kendisine ihtiyaç duyulur.
İhtiyaç duyulan alanlar, bireysel mekanlarla sınırlı olmadığı gibi kurumsal alanlar, büyük yada küçük işletmelere de aynı hizmet sunulmaktadır. Suyun temel kullanımı, Kullanma suyu olarak kullanılmasıdır.

Firmamıza ait 8 ve 22 tonluk araçlarımız mevcuttur ... Tanker suyu ihtiyaçlarınız için telefonlarınızı beklemekteyiz

Tanker suyu dışında diğer hizmetlerimiz için hizmetlerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Hizmet bölgeleri

Acıbadem , Akfırat , Ataşehir , Aydınlı ,  Bostancı , Beykoz , Çamlıca , Çekmeköy , Çengelköy , İçerenköy , Göztepe , Kadıköy , Kavacık , Kartal , Maltepe , Orhanlı , Pendik , Riva , Samandıra , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Şekerpınar , Taşdelen , Tepeören , Tuzla , Üsküdar , Ümraniye , Gebze , Yenidoğan , Tüm Anadolu Yakası Bölgelerine 24 Saat Hizmet Vermekteyiz.