10 Yıllık Tecrübeyle
Kaynağımızdan Hizmetinize

Acil Tanker Su Tedarik etme

Acil Su tedarik etme depolara havuzlara temiz su doldurarak kullanmak isteyenler alternatif su firmamiz hizmetinizde,

Osmanlı su Acil Su kesintisine yanıt olarak hem kamu hem de özel sektöre su tedarik etmektedir . Ek olarak, Festivaller, Konserler, Spor Etkinlikleri, Ağır sanayi Endüstrileri ve Özel Şirketlere eksiksiz bir su temini sağlayabilmektedir..

Su tedarik etmek
Su Tankerleri ile Pompalama Ekipmanları gibi geniş bir ekipman yelpazesini kullanan firmamiz, ihtiyaç duyulan her yerde alternatif su kaynakları sağlayabilir. En yüksek kalitede kullanim Suyunun kaynaktan varış noktasına ulaştırılmasını sağlamak için tankerlerimiz çift cidarlıdır. Bu hizmetler, düzenli teslimatlar olarak planlanabilir veya Acil Su kesintisi durumunda plansız olarak sipariş edilebilir.

Su Hizmetleri
Aynı zamanda birçok farklı iş sektörüne su sağlıyoruz, örneğin inşaat sektöründe, sifon su sistemleri, toz bastırma ve yangın kontrol sistemleri için su sağlıyoruz. Otelcilik endüstrisinde yüzme havuzlarını, yer fıskiyelerini, su çeşmelerini, jakuzileri ve boru hatlarını ve tankları doldurmak için su sağlıyoruz. Huzurevleri, Oteller ve Restoranlar gibi temiz su gerektiren her sektöre su sağlayabilmekteyiz .. 05325718332 www.osmanlisu.net www.havuzsuyu.net