10 Yıllık Tecrübeyle
Kaynağımızdan Hizmetinize

Arazöz hizmetleri

Arazöz - Arazöz kiralama - Arazöz hizmetleri

Osmanlı su olarak tankerlerimizle yol yıkama, yol sulama, toz engelleme çalışması ve arazöz hizmetleri vermekteyiz
 
İstanbul Kartalda kurmuş olduğumuz firmamız  Hizmet anlayışımız, ve profesyonel kadromuzla, tüm müşterilerimize en kısa zamanda, en uygun fiyatlara en kaliteli arazöz hizmeti sunmakyiz
 
Firmamız İstanbul'un hizmetindedir  yol yıkama, moloz hafriyat sulaması, bahçe sulama, çim sulaması ve yesil alan sulamaları, gibi hizmetleri araçlarında bulunan sulama sistemi  yüksek basınçlı pompalar ve yagmurlama lensleri ile vermektedir.
 
Yol yıkama ve bahçe sulama vs. hizmetleri yaparken müşterilerimizi memnun etme cabası içerisinde çalışmalarımızı itinalı şekilde yapmanın gayreti icindeyiz.
 
Firmamız bir çok  yol bakım onarım çalışması ve dolgu zemin sıkıştırma sulaması ile Şantiyelerin, inşaatların ve Beton santrallerinin yol sulama, yol yıkama, toz engelleme hizmeti'de vermekte olup inşaatlarda beton sulaması, depo dolumu faliyetlerini aksatmadan devam ettirmektedir.
 
arazöz ve her türlu su ihtiyaçlarınızda her an her dakika Osmanlı Su ekibi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz 

Daha fazla bilgi için hizmetlerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet bölgeleri

Acıbadem , Akfırat , Ataşehir , Aydınlı ,  Bostancı , Beykoz , Çamlıca , Çekmeköy , Çengelköy , İçerenköy , Göztepe , Kadıköy , Kavacık , Kartal , Maltepe , Orhanlı , Pendik , Riva , Samandıra , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Şekerpınar , Taşdelen , Tepeören , Tuzla , Üsküdar , Ümraniye , Gebze , Yenidoğan , Tüm Anadolu Yakası Bölgelerine 24 Saat Hizmet Vermekteyiz..