10 Yıllık Tecrübeyle
Kaynağımızdan Hizmetinize

Havuz Suyu

İstanbul ilçeleri Tankerle Havuz suyu hizmeti vermekteyiz

Firmamız yakacıkta bulunan su kaynağından tankerleri ile anadolu yakası ilçelerine havuz suyu  ve kullanma suyu satışı yapmaktadır, Havuz suyu ve kullanma suyu satışında tankerlerin bakımlı suyun içme suyu niteliğinde olması önemlidir

Osmanlı su olarak araçlarımız sonderece bakımlı suyumuz hijyen kurallarına hassasiyet gösterilerek müşterimize ulaştırılmaktadır.

Havuz temizliği, havuz suyunun bakımı ve hijyeni açısından en önemli koşullardan birisidir. Eğer, kendinize ait bir havuzunuz varsa ve havuzu sağlıklı şekilde kullanmak istiyorsanız, mutlaka su temizliğinden emin olmanız gerekir. Çünkü havuz suyu hem dış etkenler hem de kendi bekleme süresi içerisinde kirlenir. Kirlenen havuz suyu, sağlık açısından ciddi problemlere sebep olabilir. Havuz temizliğinin doğru şekilde yapılması için profesyonellerden yardım almak oldukça önemlidir. Çünkü profesyonel ekipler hem ekipman hem de temizlik maddeleri açısından daha bilgilidir.

Havuzlarda kullanılan suyun kesinlikle profesyonel  firma ve tecrübeli personeller tarafından doldurulması gerekmektedir.

Havuzlarınızda klor, Ph dengeleme, yosun giderici kimyasallarla ilaçlamalar yapılsa da havuz suyunun içme suyuna yakın değerlerde olması sağlığınız açısından çok önemlidir.

Her Su havuz suyu olmaz havuz suyunun ph'ı düşük 5 / 7 arası olması demir oranı bulunmaması gerekmektedir .

Demir oranı yuksek olan sularda ilaçlama yapıldıktan sonra suda kararma olmaktadır  ve berraklasıncaya kadar çok miktarda kimyasal ve filitre esnasında çok su atık olarak gitmesine neden olmaktadır ve suyun berrak halini alması 20 ila 40 saat arası zaman almaktadır.

Havuz suyu ve kullanma suyu ihtiyaçlarınız için ekip olarak 7/24 hizmetinize açığız.

havuz suyu, dışındaki diğer hizmetlerimiz için hizmetlerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet bölgeleri

Acıbadem , Akfırat , Ataşehir , Aydınlı ,  Bostancı , Beykoz , Çamlıca , Çekmeköy , Çengelköy , İçerenköy , Göztepe , Kadıköy , Kavacık , Kartal , Maltepe , Orhanlı , Pendik , Riva , Samandıra , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Şekerpınar , Taşdelen , Tepeören , Tuzla , Üsküdar , Ümraniye , Gebze , Yenidoğan , Tüm Anadolu Yakası Bölgelerine 24 Saat Hizmet Vermekteyiz.