10 Yıllık Tecrübeyle
Kaynağımızdan Hizmetinize

Havuz Dolumu

Istanbul ilceleri tankerle havuz dolumu yapmaktayiz

Havuzlarda kullanılacak suyun kesinlikle profesyonel firma ve deneyimli personeller tarafından doldurulması gerekmektedir. Özellikle havuz suyu tedarikçiliği konusunda deneyim sahibi olan firmamız havuz sularını Yakacık`taki su kaynağından elde etmektedir. Sularımızı belirli priotlarda numune alınarak tahlil ettirmekteyiz.

Her Su havuz suyu olmaz, havuz suyu pH'ı 7,0 - 7,2 değerlerinde olmalı, havuz suyunda demir oranı bulunmamalıdır, Yüksek pH suya atılacak klor organik maddelerin dezenfeksiyonu için hipokloröz aside yeterince dönüşememektedir.

Dezenfekte amacı ile havuz suyuna atılan klor, su ile reaksiyona girerek bakteriyi öldürecek olan hipokloröz asit ve hipoklorit iyonuna dönüşmesinde etkin rol oynar.

Yüksek pH ın sebep olduğu kışır, su kanallarını ve filtreleri zamanla tıkar, Havuz yüzeyi ve ekipmanları üzerinde artık bırakır, Düşük pH 7,0'nin altında olması suyu asidik yapar, Suyumuz olması gereken ideal değerlerde yakacık suyudur.. İyi hizmet daima kazanır anlayısı ile telefonlarınızı beklemekteyiz.

Not: Havuz suyu uygun kimyasal madde düzenlenmesi için su testleri yapılarak; havuz yapısının daha iyi korunması ve havuz suyunun ömrünün artmasına katkı sağlanılması onemlidir..Hizmet bölgeleri

Acıbadem , Akfırat , Ataşehir , Aydınlı ,  Bostancı , Beykoz , Çamlıca , Çekmeköy , Çengelköy , İçerenköy , Göztepe , Kadıköy , Kavacık , Kartal , Maltepe , Orhanlı , Pendik , Riva , Samandıra , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Şekerpınar , Taşdelen , Tepeören , Tuzla , Üsküdar , Ümraniye , Gebze , Yenidoğan , Tüm Anadolu Yakası Bölgelerine 24 Saat Hizmet Vermekteyiz.

Havuz dolumu dışındaki diğer hizmetlerimiz için, hizmetlerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.