10 Yıllık Tecrübeyle
Kaynağımızdan Hizmetinize

İnşaat Suyu

İnsaat suyu - İnsaat suyu satışı - Şantiye suyu - Şantiye suyu satışı - Beton sulama - Beton suyu

Firmamız İnsaatlarınızın ve santiyelerinizin su ihtiyacını 10 ve 22’ tonluk tankerleriyle karsılamaktadır. Santiye sahasına vermiş olduğumuz hizmetlerden edindiğimiz tecrubeyle söyleyebiliriz'ki santiyede ağırlıklı işler su ile yurumektedir, Su aksamaları santiyede kabul edilmez.

Firmamız bir çok buyuk projede sorunsuz hizmet vermis olup  en ufak aksama yasanmamıstır. Toz engelleme çalısmaları, yol yıkama ve insaat yıkım sulama, beton sulama,  toz engelleme, dolgu zemin sulama, izolasyon test dolumu gibi hizmetleri deneyimli ekibiyle her an karsılamaya hazırdır.. Santiye suyu ve insaat suyu ihtiyaçlarınızı karsılamayı arzu eder, hizmetlerimizden memnun kalacağınızı garanti eder telefonlarınızı bekleriz.

Tanker suyu hizmeti veren firmalar müşterilerinin talepleri doğrultusunda içme suyu, kullanma suyu ve saf su hizmeti gerçekleştirmektedirler. Bu su çeşitleri içerisinde en çok tercih edileni şüphesiz kullanma suyudur ,  özellikle şantiye ortamında büyük projelerde yüzlerce ve hatta binlerce insan kaynağının istihdam edilerek yapılan çalışmalarda şebeke suyunun yetişmediği yemek saatleri öncesi ve akşam duş banyo saatlerinde çalışan personelin temizlik ihtiyaçlarını vakitlice karşılayabilmesi ve vakitinde istirahate cekilebilmesinin saglanmasi amacıyla şebekeye takviye olarak depolara tankerle temiz hijyenik kullanim suyu tedarik edilir.. Şantiyelerde su kaynaklı aksaklıklar kabul edilemez.. işinin takipçisi  zamanında suyu hijyenik şartlarda temin eden ciddiyetinden emin olunan su firmalari proje bitinceye kadar kalıcı çözüm ortağı olarak hizmet verirler. 

Firmamız 10tonluk ve 22tonluk tonajlara sahip araçları ile aynı zamanda 3büyük projede 5yil süreyle en ufak bir aksaklığa meydan vermeden hizmet vermis prensipli dinamik yapıya sahip Su firmasidir.. Tanışalım çalışalım düsturu ile hizmetinizdeyiz

İnşaat suyu dışındaki diğer hizmetlerimiz için, hizmetlerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet bölgeleri

Acıbadem , Akfırat , Ataşehir , Aydınlı ,  Bostancı , Beykoz , Çamlıca , Çekmeköy , Çengelköy , İçerenköy , Göztepe , Kadıköy , Kavacık , Kartal , Maltepe , Orhanlı , Pendik , Riva , Samandıra , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Şekerpınar , Taşdelen , Tepeören , Tuzla , Üsküdar , Ümraniye , Gebze , Yenidoğan , Tüm Anadolu Yakası Bölgelerine 24 Saat Hizmet Vermekteyiz.