10 Yıllık Tecrübeyle
Kaynağımızdan Hizmetinize

Tanker Suyu Tanker su

Tanker Su ve Tanker suyu hizmeti Tankerle su satın alma hizmeti vermekteyiz.

Otel l işletmeleri, siteler, villalar, konutlar, restoranlar, parklar, bahçeler yeşil alanlar ve daha saymakla bitiremeyecegimiz birçok alanda gerek mesken, gerekse işletmeler için kaliteli su ihtiyacını yakacikta bulunan tesisimizden karsilamaktayiz. Su önemli bir ihtiyaçtır. Gerek günlük yaşantınin ayrılmaz bir parçası, gerekse işletmeler için kullanilan suyun doğru firmadan hijyenik şartlarda ve hızlı şekilde temin etmek  vazgeçilemez onceliktir .. Kalite tesadüf degildir

Tanker Su ihtiyaçlarınızın karşılanmasında sizlere hijyenik koşullarda profesyonel şekilde ve uzman ekiple hizmet vermekteyiz. 

Her türlü, doğal kaynak suyu, kullanım suyu ve endüstriyel alanlarda kullanmak üzere kullanma suyu ihtiyaçlarınızı İski su satış izin belge ve ruhsatlı kendi su kaynagimizdan elde edip tesisimizde üreten ve adresinize güvenle sunan firma yapisina sahibiz..

22 tonluk ve 10 tonluk araçlarımızla Anadolu yakası ilçelerinin tamamına hizmet vermekteyiz. Arayın görüşelim teklif verelim ihtiyacınız doğrultusunda hizmet edelim.

#Tankerwater
#potablewater
#poolwater
#thehavuzsu
#waterbytanker
#poolfilling
#tankerwatersales

Hizmet bölgelerimiz

Acıbadem , Akfırat , Ataşehir , Aydınlı ,  Bostancı , Beykoz , Çamlıca , Çekmeköy , Çengelköy , İçerenköy , Göztepe , Kadıköy , Kavacık , Kartal , Maltepe , Orhanlı , Pendik , Riva , Samandıra , Sancaktepe , Sultanbeyli ,  Şekerpınar, Taşdelen , Tepeören , Tuzla , Üsküdar , Ümraniye , Gebze , Yenidoğan , Tüm Anadolu Yakası Bölgelerine 24 Saat Hizmet Vermekteyiz.